Studio Piosenki

 

Studio Piosenki

Lubisz śpiewać?
Chcesz wiedzieć jak zabrzmiałabyś/zabrzmiałbyś w repertuarze światowych ikon popu typu Rihanna, Beyonce, Jackson czy też swobodnie posługiwać się głosem w innych gatunkach muzyki rozrywkowej?
Wszyscy wielcy kiedyś zaczynali!
Przyjdź do nas!

A może chcesz po prostu z przyjemnością i lekkością wydawać dźwięki z przyjaciółmi na karaoke czy w domu przy goleniu? Mieć większa łatwość w śpiewaniu własnych piosenek? Usprawnić posługiwanie się głosem w życiu codziennym np. podczas spotkań, czy występów publicznych?
Przyjdź do nas!

Wszystkim, którzy kochają śpiewanie, tym którzy szukają w muzyce inspiracji i radości oraz tym, którzy chcą po prostu wzmocnić głos, poprawić dykcję, oddech i samopoczucie proponujemy zajęcia nauki śpiewu w ramach Studia Piosenki!

Nauka prowadzona pod okiem coacha, działającego z wokalistami przy produkcji muzycznych programów TVP i TVN, a także czynnie posługującego się głosem na scenie (praca z gwiazdami), z wykorzystaniem mikrofonu oraz profesjonalnych podkładów instrumentalnych

Nauka obejmuje:
- emisję głosu i jego świadome używanie
- zajęcia z dykcji oraz ćwiczenia oddechowe
- naukę posługiwania się głosem w gatunkach muzyki rozrywkowej (soul, blues, pop, jazz, rnb, etc)
- rozwój wyobraźni muzycznej
- czystą radość!

Organizujemy na początek:
- zajęcia indywidualne – czyli dostosowane do indywidualnych potrzeb, każdy głos jest skarbem, będziemy dbali o znalezienie swojego własnego brzmienia i języka muzycznego
- zespół wokalny - zajecia grupowe - repertuar zespołu składał się będzie przede wszystkim ze współczesnych utworów muzyki rozrywkowej (polskiej i zagranicznej) w nowych aranżacjach wokalnych, jeśli kochasz śpiewać to zajęcia właśnie dla ciebie, prowadzone w autorski sposób, wykorzystujący doświadczenie sceniczne prowadzącej oraz produkcyjne w pracy z żywym materiałem :) Jeśli szukasz odnośnika, sprawdź, jak brzmi chór Sound’n’Grace!

Zapisy

studiopiosenki.dorotakopka@gmail.com
tel. 503 928 337

kto: Dorota Kopka

gdzie: ul. Saperów 9

kiedy: w co drugi wtorek i każdą środę

koszt: 1,50 zł/minutę