NABÓR do sekcji Ośrodka Kultury

Z a p i s y   i   n a b ó r   n a   z a j ę c i a:
(Uwaga! Informacje są nadal aktualizowane!)

Warsztaty perkusyjne BLOCO LEGAL
czwartki, godz. 18.30-20.30
Kino Uciecha, Sajny 14
instruktor: Michał Bąk
tel. 519 163 242
zajęcia bezpłatne, pierwsze spotkanie: 20 września

Kalwarki (dzieci)
środy, godz. 16.30-17.30
Ośrodek Kultury, Białka 9
instruktor: Damian Muszka
pierwsze spotkanie: 19 września, godz. 17.30
30 zł/mies.

Kalwarki (młodzież)
środy, godz. 19.00
Ośrodek Kultury, Białka 9
instruktor: Aleksandra Różycka
pierwsze spotkanie: 19 września, godz. 19.00
Koszt: 30 zł/mies.

Teatr BEZ NAZWY (młodzież)
wtorki i czwartki, godz. 16.30-18.30
Kino Uciecha, Sajny 14
instruktor: Grzegorz Emanuel
zajęcia bezpłatne pierwsze
spotkanie: 18 września, godz. 16.30

Teatr ALBOCOŚ (dorośli)
soboty, godz. 10.00-12.00
Kino Uciecha, Sajny 14
instruktor: Grzegorz Emanuel
zajęcia bezpłatne

Pianino (dzieci od 10 lat, młodzież)
od poniedziałku do piątku, godziny ustalane indywidualnie
Communio Graphis, Pijarska 40
instruktor: Danuta Korulczyk
tel. 605 733 077
koszt: 55 zł/godz.

Modelarnia (dzieci od 8 lat, młodzież)
od wtorku do piątku, godz. 16.00-20.00
Modelarnia, Pijarska 1a
instruktor :Arkadiusz Orliński
tel. 508 242 948 pierwsze spotkanie: 18 września
godz. 16.00
koszt: 40 zł/mies.

Studio Piosenki (dzieci, młodzież, dorośli)
terminy do potwierdzenia
Pracownia Pijarska 40
instruktor: Dorota Kopka-Broniarz
Koszt: 1,5 zł/minuta

Teatroteka Młodego Człowieka
zajęcia w poniedziałki dla 4-6-latków w godz. 16.30-17.15
czwartki dla dzieci w wieku 7-9 lat w godz. 16.45-17.30
dla dzieci w wieku 10-12 lat w godz. 17.40-18.40
Ośrodek Kultury, Białka 9
instruktor: Ilona Wietocha
Koszt: 60 zł/mies. (małe dzieci), 70 zł/mies. (starsze)

Zajęcia plastyczne
wtorki (6-8 lat), godz. 17.00-18.00, pierwsze zajęcia 18.09
środa (8-10 lat); godz. 17.00-18.00, pierwsze zajęcia 19.09
czwartek (8-10 lat), godz. 17.00-18.00,
pierwsze zajęcia 20.09
instruktor: Joanna Szewczyk
tel. 501 123 078
koszt  40 zł/mies.

Zajęcia plastyczne (dzieci od lat 10)
czwartek, godz. 17.00-18.30, pierwsze zajęcia 20.09
instruktor: Anna Skajnowska-Olszewska
tel. 501 123 078 pierwsze spotkanie: 21 września, godz. 17.00

Ceramika
wtorki (7-10 lat), godz. 17.00-18.30,
wtorki (młodzież i dorośli), godz. 18.30-20.00,
pierwsze zajęcia 18.09
czwartki (10-14 lat), godz. 18.30-20.00,
pierwsze zajęcia 20.09
instruktor: Anna Skajnowska-Olszewska
tel. 501 123 078
Koszt: 70 zł/mies. (dzieci, młodzież), 90 zł/mies. (dorośli)

Kurs rysunku (dzieci, młodzież, dorośli)
środa (7-9 lat) godz. 17.00-18.30, (10-13 lat) godz. 18.30-20.00,
pierwsze zajęcia 19.09 piątek (10-13 lat), godz. 17.00-18.30
piątek (młodzież i dorośli), godz. 18.30-20.00,
pierwsze zajęcia 21.09
instruktor Marek Łukasik,
tel. 501 123 078
Koszt: 50 zł/mies.

Warsztaty malarskie
poniedziałek (8-10 lat) godz. 16.00-17.30 (10-14 lat) godz. 17.30-19.00
Instruktor: Jadwiga Wolska
tel. 501-123-078
Koszt: 50 zł/mies.

Warsztaty fotograficzne (młodzież, dorośli)
poniedziałki i czwartki
Modelarnia, Pijarska 1a
instruktor: Justyna Kamińska
tel. 506 024 987/ 501 123 077
pierwsze zajęcia: 1 października
Koszt:70 zł/mies.

Zumba
poniedziałek godz. 17.30-18.30 (dzieci),
18.30-19.30 (dorośli),
pierwsze zajęcia czwartek godz. 18.30-19.30 (dorośli)
Ośrodek Kultury, Białka 9
instruktor: Beata Wojciechowska-Sosnowska
pierwsze zajęcia: 19 września
Koszt: 50 zł/mies.

Uniwersytet Trzeciego Wieku
czwartki, godz. 11.00-13.30
Ośrodek Kultury, Białka 9
koordynator: Agata Korczak
tel. 533 503 092
koszt: 90 zł/ semestr
inauguracja roku akademickiego: 4 października, godz. 11.00