8.03 Koncert Ryszarda Rynkowskiego

 

Piosenkarz, kompozytor, pianista. Artysta znany z szeregu nagranych płyt, które otrzymywały niejednokrotnie miano złotej lub platynowej

Koncert Ryszarda Rynkowskiego może być prawdziwą perłą i wydarzeniem wśród wydarzeń…

Obdarzony charakterystyczną barwą wokalista od lat urzeka Państwa oraz szeroką publiczność piosenkami, które okraszone tekstami Jacka Cygana przylegają do niego jak dobrze skrojony garnitur.

Jego piosenki śpiewają na koncertach wszystkie pokolenia. Sam Ryszard śpiewa o rzeczach ważnych dla nas wszystkich, czaruje prawdziwością słowa, nastrojem, sercem, równie dobrze opowiadając smutne historie jak i te, które traktują świat z przymrużeniem oka i humorem.

To artysta, jakich niewielu na naszej rodzimej scenie, człowiek o wysokiej kulturze słowa, jeden z tych, którzy w czasie koncertu potrafią nawiązać świetny kontakt z publiką nie za pomocą wyświechtanego: „jak się bawicie”, ale dobrym żartem, anegdotą, celnym powiedzonkiem.

Wszystko to gwarantuje niepowtarzalną atmosferę koncertu, zapewniając zarówno odrobinę wzruszenia, jak i sporo dobrej zabawy, atmosferę, która jest znakiem rozpoznawczym największych artystów.

W trakcie koncertu Ryszarda Rynkowskiego usłyszą Państwo wszystkie Jego największe przeboje.

 

8 marca (piątek) godz. 20.30
Ośrodek Kultury, Białka 9

 

Bilety (80 zł) dostępne w kasie Ośrodka oraz na biletyna.pl