ROK NA ZAMKU W CZERSKU

 

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii ogłasza całoroczny konkurs na najciekawsze fotografie czerskiego zamku w scenerii czterech pór roku. Do udziału zapraszamy wszystkich, którym bliski jest nasz zamek i którzy lubią robić zdjęcia.

Konkurs będzie miał cztery edycje – zimową, wiosenną, letnią i jesienną. Za najlepsze i najciekawsze zdjęcia każdej edycji ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Można wziąć udział w jednej, dwóch, trzech albo we wszystkich czterech edycjach.

Do końca lutego czekamy na zdjęcia zimowe. A że śnieg właśnie pobielił świat – warto nie czekać i wybrać się z aparatem albo telefonem na zamek do Czerska!

Zamek w Czersku – niby cały rok taki sam, a jednak tak bardzo się zmienia. Inaczej wygląda w słońcu, inaczej w deszczu i spowity mgłą lub oprószony śniegiem. Bywa cichy, jakby zadumany nad swą świetną przeszłością, kiedy indziej gwarny i pełen gości. Można przyglądać mu się z bliska, można podziwiać z daleka, o świcie, w samo południe i o zmierzchu… Możliwości jest bardzo wiele.

Zapraszamy do fotografowania zamku w najróżniejszych okolicznościach.

Regulamin Konkursu POBIERZ