Uwaga

Uwaga, informacja o niedogodnościach dla kierowców oraz pasażerów komunikacji publicznej w czasie Święta Góry Kalwarii.

Przez dwa dni, 15 i 16 czerwca, będą zamknięte następujące ulice: „mała” Dominikańska (odnoga drogi nr 79), 3 Maja i Ratuszowa.

-----------------

Dodatkowo 15 czerwca, w czasie Górskiego Biegu Zająca, mniej więcej w godz. 7.00–15.00 nieprzejezdna będzie ul. ks. Sajny. Ślepe staną się więc ulice: Wierzbowskiego, Strażacka, Piłsudskiego i Białka. Oprócz tego z ruchu będą wyłączone w tych godzinach: ul. św. Antoniego, ul. Wiślana, a także ul. Lipkowska prawie do granicy z Wólką Dworską.

-----------------

Autobus linii 742 przez dwa dni będzie mieć swój ostatni przystanek nie na rynku, lecz przy ul. Pijarskiej, koło sklepu Młyn. Przystanek początkowy znajdować się będzie przy ul. Wyszyńskiego, obok muru Domu Pomocy Społecznej.

----------------

 Autobusy PKS Polonus w sobotę również będą dojeżdżać tylko do ul. Pijarskiej (przystanek w sąsiedztwie sklepu Ga-Ga). Także z Pijarskiej będą odjeżdżać (przystanek koło Młyna). Z kolei w niedzielę rozpoczną i zakończą kursy przy ul. Piłsudskiego.

--------------------

W sobotę i niedzielę busy linii L przystanek początkowy i przystanek końcowy będą mieć przy ul. Piłsudskiego (tak jak dotychczas). Zatrzymają się tu też autobusy PKS Grójec i PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Za utrudnienia przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość.