26.10 Noc grozy na zamku w Czersku

Będzie upiornie, mrocznie i tajemniczo...
Zapamiętajcie tę datę 26.10.2019. Zsynchronizujmy zegarki - zaczynamy o godz. 17.30

Tylko dla wielbicieli prawdziwie silnych emocji szykujemy kolejną dawkę grozy! Sprawimy, że czerski dziedziniec pochłoną najczarniejsze czeluści koszmaru i trwogi. Gdy zapadnie zmrok wampiry wyjdą z trumien… a łowcy wampirów na polowanie – tak z przymrużeniem oka na swój spektakl zapraszają aktorzy teatru Azislight*. Atmosferę spotęguje pełen niepokoju i tajemnic horror ZAKONNICA (15 +). Mile widziane przebrania i upiorne makijaże...** Tego wieczoru nie zabraknie strawy, napitku i ciepła ogniska. Jesteście na to gotowi? Mrok, zło, krzyk, łzy i strach – to wszystko w tę jedną, jedyną noc w roku!

* to nie będzie kolejny pokaz o wampirach na poważnie, wręcz przeciwnie! Pełen jest gagów, śmiesznych dialogów i sytuacji, które bawią publiczność w każdym wieku.

** Macie już pomysły na swoje charakteryzacje? Impreza będzie w klimacie słowiańskich Dziadów. (Halloweenowi mówimy NIE). Liczymy na Waszą inwencję

*** Filmy wyświetlone zostaną na ledowym telebimie o powierzchni ok. 12 m2

**** Nie lękajcie się deszczu i chłodu - przygotowaliśmy zadaszenie i piramidy grzewcze. Mimo wszystko - ubierzcie się ciepło!

Bilety (30 zł) dostępne biletyna.pl