28.10 KLAPS

28 października w kinie Uciecha o godzinie 18.01 odbędzie się KLAPS – performance przygotowany przez amatorski zespół filmowy działający we współpracy z Ośrodkiem Kultury w Górze Kalwarii.To już czwarta odsłona KLAPSA w tej formie.

Początkowo był przeglądem filmów amatorskich a jego historia ma już ponad 10 lat. Od 4 lat jest organizowany przez grupę ludzi , których połączyła chęć stworzenia czegoś nowego, niestandardowego, szalonego, wyróżniającego się na tle imprez społeczno-kulturalnych w naszym mieście. Powstał KLAPS – połączenie przeglądu filmów amatorskich , artystycznych występów oraz elementów teatru…wszystko okraszone absurdalnym humorem.

Ale nie oczekujmy górnolotnych uniesień…„ KLAPS to amatorszczyzna zmieszana z głupotą” – tak żartobliwie o imprezie wypowiadają się jej autorzy . KLAPS ma swój specyficzny charakter, który odpowiada wybranym osobom, jedni dobrze się bawią inni wychodzą.

W pomoc przy organizacji imprezy angażuje się coraz więcej osób i buduje się społeczność co ma ogromną wartość w kontekście animacji społeczno-kulturalnej w naszym mieście. Zapraszamy na performance, przekonasz się osobiście czy warto będzie brać udział w kolejnych jego odsłonach.

W tym roku kino Uciecha zmieni się w szpital psychiatryczny prowadzony przez szalonego dr. Helmuta, który podzieli się z wami swoimi dziwnymi eksperymentami, nie zabraknie też postaci z poprzednich edycji. Dodatkowo zagra zespół mindsedge oraz zatańczy grupa Boombox Brothers.

16+
Wstęp wolny