OŚRODEK KULTURY w Górze Kalwarii


ul. por. Jana Białka 9
05-530 Góra Kalwaria
tel. 503 928 337

Kasa czynna:
poniedziałek, środa, czwartek
w godz. 7.30-15.30 (przerwa 11.00-11.15)
wtorek, piątek w godz. 12.00-15.30
oraz godzinę przed wydarzeniami

PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI PŁATNICZYMI

Bilety indywidualne można zwracać najpóźniej na 3 dni przed datą imprezy.

Kino "Uciecha"
ul. Ks. Sajny 14
05-530 Góra Kalwaria
tel. 22 72 73 104

Pracownia modelarni
ul. Pijarska 1a
05-530 Góra Kalwaria
tel. 508 242 948 (od godziny 16.00)

 

Ośrodek Kultury na Facebooku

 

Zamek Książąt Mazowieckich w Czersku

Plac Tysiąclecia 1,
05-530 Czersk,
tel. 22 72-73-522
www.zamekczersk.pl
e-mail: zamek@kulturagk.pl

Zamek w Czersku na Facebooku

 

DANE DO FAKTURY:

OŚRODEK KULTURY
w Górze Kalwarii
ul. por. Jana Białka 9
05-530 Góra Kalwaria
NIP 123 107 73 97
Regon 140351290
Numer konta: 97 8003 0003 2001 0007 9556 0002

 

DANE KONTAKTOWE
biuro@kulturagk.pl

Dyrektor
Dariusz Falana
e-mail: d.falana@kulturagk.pl

Główny księgowy
Krystyna Sak,
tel. 519 163 236
e mail: k.sak@kulturagk.pl

Specjalista ds. Administracyjno-księgowych
Weronika Sibilska
tel. 503 928 337
e-mail: w.sibilska@kulturagk.pl

Kierownik Administracji
Urszula Sawicka
tel. 501 123 091
e-mail: u.sawicka@kulturagk.pl

Kierownik Edukacji Kulturalnej: Przeglądy i konkursy, pracownie i instruktorzy, wystawy
Joanna Szewczyk
tel.  501 123 078
e-mail: a.szewczyk@kulturagk.pl

Specjalista ds. Promocji i Marketingu
Monika Zacharkiewicz
tel. 503 928 245
e-mail: m.zacharkiewicz@kulturagk.pl

Kierownik działu Organizacji Imprez
Christian Broniarz
tel. 696 024 849
e-mail: ch.broniarz@kulturagk.pl

Kierownik działu Techniki
Jakub Kowalik
tel. 501 123 086
e-mail: j.kowalik@kulturagk.pl


INSTRUKTORZY:


Piotr Milewski
tel. 506 788 690,
e-mail: p.milewski@kulturagk.pl
organizacja imprez rodzinnych, projekty społeczne

Michał Bąk
tel. 519 163 242
e-mail: m.bak@kulturagk.pl
Muzyczny Piątek, Teatralna Niedziela, Muzyczna karuzela, zespoły muzyczne, warsztaty perkusyjne Bloco Legal, Przegląd Filmów Amatorskich KLAPS

Tomasz Piotrowski
tel. 518 729 353
e-mail: t.piotrowski@kulturagk.pl
obsługa imprez, pracownia komputerowa, obsługa strony internetowej, zespoły muzyczne

Agata Korczak
tel. 533 503 092

e-mail: a.korczak@kulturagk.pl
Kino Uciecha - Dyskusyjny Klub Filmowy, Filmowy poranek, Sekretny seans, seanse dla szkół i przedszkoli, festiwale i przeglądy filmowe; Kino letnie przy wieży; Uniwersytet Trzeciego Wieku